Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kurtki jesienne dla dzieci 2018

Skóropodobne kurteczki dla dzieci

Szał na kurtki ze skóry naturalnej i ekologicznej zdominował także modę dziecięcą! Oczywiście nie ma się co dziwić, każda matka chce, aby jej pociecha prezentowała się jak najlepiej i modnie. Zatem nic dziwnego, że moda ta szybko przeniknęła z działów damskich i męskich na dziecięce.

Kurteczki imitujące skórę, dostępne są zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Kurteczkę możemy kupić już na dziecko w wieku 6 – 12 miesięcy! Idealnie nadaje się na spacerek w wózku, w okresie wiosenno – letnim.

Kurtki znajdziemy w różnych fasonach i rozmiarach – najczęściej przypominają pilotki (zamek błyskawiczny na środku kurtki, ściągacze na dole i na rękawach, stójka, kapturek), choć znajdziemy także ramoneski czy kurtki „motocyklowe”. Oczywiście, dostępne są w różnych kolorach – dla dziewczynek jest to najczęściej różowy, dla chłopców czarny lub brązowy.

Ceny kurteczek skóropodobnych dla dzieci nie są wygórowane ( w granicach 100 zł), jednakże z racji tego, że dziecko mające 1 rok, 2 czy 3 latka bardzo szybko rośnie, rozważcie, czy warto na jeden sezon kupować nową kurtkę? Proponujemy wam rozejrzeć się na aukcjach internetowych, gdzie znajdziecie mnóstwo ofert z używanymi kurteczkami dla dzieci. Możecie kupić je dużo taniej (nawet już za 30 zł) niż nowe, natomiast ślady użytkowania często są znikome.

Im większe dziecko, tym większe możliwości i większy wybór kurteczek. Dla 4 – 5 latka znajdziemy mnóstwo kurteczek o różnych fasonach i różnych kolorach. W przypadku dziewczynek dominują kolory jasne – kremowy, beżowy, jasny brązowy i oczywiście różowy. W przypadku chłopców najczęściej znajdziemy kurtki w kolorze czekoladowym, jasnym brązowym oraz czarnym. Możemy zdecydować się na kurteczkę skóropodobną z podszewką, idealną na chłodniejszy dzień, lub bez podszewki, ze stójką lub kapturem, pilotkę bądź ramoneskę. Wybór jest naprawdę duży. Nie zapomnij jednak zapytać o zdanie swojego dziecka! Zawsze sugeruj się tym, co ono powie na temat ubrania. Ceny za kurteczkę dla dziecka w tym wieku wahają się w granicach 100 – 150 zł.

W przypadku, gdy dziecko ma 10 i więcej lat, chce samo decydować o tym, co ubierać i jak się ubierać, dlatego powinniśmy mu na to pozwolić. Przy okazji dziecko zaczyna wtedy wykształcać swój styl. Kurtki dla dzieci w takim wieku nie różnią się bardzo od kurtek damskich czy męskich – znajdziemy ramoneski, pilotki, kurtki „motocyklowe”, w różnych kolorach (choć dominują już kolory ciemne, stonowane – bordowy, czarny, brązowy, beżowy), a dla małych elegantek znajdziemy nawet bardzo szykowne chanelki ze skóry.

Kurteczki skóropodobne są świetnym rozwiązaniem dla dzieci w każdym wieku, gdyż są wygodne, ciepłe i oczywiście modne. Pasują do codziennych, luźnych, a także eleganckich ubrań dziecięcych. Pamiętajmy, że dla dzieci tak jak i dla ciebie, równie ważne jest, aby wyglądać modnie i nie odstawać od reszty rówieśników. Mając ubranie na topie, na pewno będzie bardziej pewne siebie i swojego wyglądu.